Zárt ajtók
Egy férfi és két nő egy szobában. Nem ismerik egymást. Csengethetnek pincérért, ha szükségük van rá. A csengő azonban hol működik, hol nem. Az ajtó pedig zárva van.
Egy férfi és két nő egy szobában. Nem ismerik egymást. Csengethetnek pincérért, ha szükségük van rá. A csengő azonban hol működik, hol nem. Az ajtó pedig zárva van.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 13. December 2019 19:30
Jean-Paul Sartre drámája azt járja körül, hogy mi a bűn, a szenvedés és a megváltás. Az ítéletet kimondták. Éppen csak a három szereplő nem tudja, mi az.
Hegedűs Zoltán fordítását átdolgozta Bódi Zsófia és Vadász Krisztina
Garcin – Váradi Gergely
Estelle – Hermányi Mariann
Inés – Hojsza Henrietta
Pincér – Kövesi Zsombor
Dramaturg – Bódi Zsófia
Látványtervező – Bognár Eszter
Rendezőasszisztens – Perényi Luca
Rendező – Vadász Krisztina
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
„Hunyadi Jánosból világot jelentő harangzúgás lett, Hunyadi Mátyásból az igazság mesés, reneszánsz szobra – Hunyadi Lászlóból "csak" opera.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.