Program


TEO y la MAR

TEO y la MAR

A TEO y la MAR Keck Mária flamenco táncművész és énekes, valamint Teo Mandžuka flamenco gitárművész duója, amelyben saját flamenco alapú kompozíciókat és hagyományos flamenco darabokat játszanak, utóbbiakat a műfaj improvizatív hagyományai szerint. A felálláshoz ez alkalommal Böröcz Petra flamenco táncművész csatlakozik vendégművészként.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, October 05 2023 7:30PM

TEO y la MAR

Ha meghalljuk a szót: flamenco, legtöbbünk a perzselő napfényben úszó andalúz városokra, végletes érzelmeinkre, tüzes szenvedéllyel sodródó táncosnőre, vörösre, feketére, a ritmus sebes pergésére gondol. A flamenco mindez és ennél még sokkal több. Egy kultúra, egy életforma, egy nyelv, egy művészeti kifejezési forma, és mindezek révén egy olyan közeg, médium, idő és tér, ami összeköt minket, amiben találkozhatunk és kapcsolódhatunk. Kapcsolódhatunk e távoli kultúrával, annak felszabadító végletességével, nevetni és sírni késztető energiáival, de egymással és magunkkal is a zenén, a ritmuson, a mozdulaton, az élményen, az odafigyelésen keresztül. A flamenco előadás misztikus körébe ugyanúgy belép a néző, mint az előadó. Együtt sodródunk a dallammal, a lüktető ritmussal, a duzzadó, majd apadó érzelmekkel teli mozdulatokkal egy olyan végpont felé, ahol mindannyian igazi lelkesedéssel, inspirációval telten, felszabadultan, tele annak a bizonyos napfénynek az erejével örülünk majd az élménynek, amit együtt éltünk át.

A TEO y la MAR Keck Mária flamenco táncművész és énekes, valamint Teo Mandžuka flamenco gitárművész duója, amelyben saját flamenco alapú kompozíciókat és hagyományos flamenco darabokat játszanak, utóbbiakat a műfaj improvizatív hagyományai szerint. A felálláshoz ez alkalommal Böröcz Petra flamenco táncművész csatlakozik vendégművészként a B32 Galéria és Kultúrtér színpadán!

Keck Mária – ének, cajón, tánc
Böröcz Petra – tánc
Teo Mandžuka – flamenco gitár

Our offer


Singspiel in two acts, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles

János Hunyadi is responsible for the tolling of bells around the world; Mátyás Hunyadi is the hero of a string of folk tales; László Hunyadi inspired “only” an opera.

Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Suggestions


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Gioachino Rossini Il barbiere di Siviglia (The Barber of Seville) Language: Hungarian Surtitle: Hungarian, English

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.