program


Nyolckor a bárkán

Nyolckor a bárkán

A Komáromi Jókai Színház zenés mesejátéka két részben  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 28. Maj 2017 17:00

Az előadás időtartama: 1 óra 16 perc, egy szünettel
Ajánljuk: 4 éves kortól
 
Írta: ULRICH HUB
Fordította: Koleszár Bazil Péter 
  • ELSŐ PINGVIN - Majorfalvi Bálint
  • MÁSODIK PINGVIN - Holocsy Krisztina
  • HARMADIK PINGVIN - Szabó Viktor
  • GALAMB - Holocsy Katalin
  • EGY ÖREGEMBER (NOÉ) - Bernáth Tamás 
 
Ügyelő: Nagy László
Súgó: Leczkési Dóra
Hangtechnikus: Görözdi Szilárd és Csicsó Tamás
Fénytechnikus: Rózsás Silvia és Tárnok Dávid
Fodrász, sminkes: Varga Boglárka
Kellékes: Kiss Mónika 
 
Díszlettervező: Gadus Erika m. v. 
Jelmeztervező: Gadus Erika m. v.
Koreográfia: Kispál Anita m. v.
Zene: Kákonyi Árpád m.v.
Zenei vezető: Pálinkás Andrássy Zsuzsanna
Dramaturg: Keszthelyi Kinga m.v.
 
A rendező asszisztense: Balaskó Edit
 
Rendező: Méhes László
 
Ulrich Hub mesejátéka 2005-ben jelent meg, rövidesen óriási siker lett, 2006-ban az év gyerekdarabjává választották Németországban. A kortárs német szerző mesejátéka egy bibliai példázatból indít: Isten látva, hogy a világ, amit alkotott milyen mélységesen elaljasult, úgy döntött elpusztítja teremtményeit. Az özönvíz kezdetén indul a történet, melynek főszereplője három pingvin. 
 
Napok óta reménytelenül és megállíthatatlanul ömlik az eső. Egyszer csak megjelenik a Galamb, s megmagyarázza a kialakult helyzetet, s mivel minden fajból két állat túlélheti a katasztrófát, két hajójegyet ad át a csodálkozó madaraknak. Igen ám, de a pingvin közösség háromtagú, így nem marad más lehetőség, mint felcsempészni a hajóra az egyébként antiszociális, morgós harmadikat. A mese nagyon kedves és emberi hangon mesél barátságról, hűségről, felelősségről.
 

Aktuelt


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Giuseppe Verdi A trubadúr

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

PÅ PLAKATEN


Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal

Richard Wagner PARSIFAL Színpadszentelő ünnepi játék három felvonásban, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.