Program


Mesemalac

Mesemalac

BATYU SZÍNHÁZ - BUDAPEST Mesemalac

Játék a padláson tárgyakkal, bábokkal, gyerekekkel

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Sunday, March 20 2022 4:30PM

Szereplők:
Lili: Kontha Nelli
Lali: Seder Gábor

Zene: Csák Péter

Bábrendező: Tárnok Marica

Díszlet: Porkoláb Antal

A három kismalac és a farkas című népmese verses változatát írta és az előadást rendezte: Albert Péter

Két testvér, Lili és Lali felszökik a Nagyi padlására. A régi, poros tárgyak életre kelnek játékuktól. Párna, esernyő, bőrönd, fűrész mind-mind segítségükre lesz a mese alakulásában, akárcsak a bátrabb szülők és a gyerekek!

Az erdő réme, a gaz farkas, (Lompos Lajos) malachúsra feni a fogát, de a három testvér (Malac Marci, Malac Berci és a legkisebb Barnabás) együttes erővel, no meg egy kis furfanggal legyőzik a gonoszt.

Szeretettel ajánljuk óvodásoknak, kisiskolásoknak, de persze a szülőknek és a pedagógusoknak is!

Az előadás a Színházi Dolgozók Szakszervezete támogatásával készült.

Előadásunk 45-50 perces, mely 100-150 (200) fő részére nyújt remek szórakozást!

Our offer


A century ago, the world first encountered this remarkable opus, a work that soon became one of the cornerstones of twentieth-century musical innovation. Premiered in 1926, the singspiel is a milestone in Hungarian music history: its composer, Zoltán Kodály, fulfilled his aspiration to elevate Hungarian folk song of ancient origin to the same status as classical music, by virtue of its equivalent values, placing it on the stage of the nation’s Opera House.

Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles

Giacomo Puccini LA BOHÈME Opera in four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Suggestions


Gioachino Rossini L'ITALIANA IN ALGERI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.