Létramesék
Bozsik Yvette Társulat előadása
Tánc és irodalom találkozása, gyönyörű gyerekversek színpadra állítása és megkoreografálása, egy csodás világ megmutatása a Bozsik Yvette Társulat új, kimondottan gyerekeknek készült darabjának szándéka.
Bozsik Yvette Társulat előadása
Tánc és irodalom találkozása, gyönyörű gyerekversek színpadra állítása és megkoreografálása, egy csodás világ megmutatása a Bozsik Yvette Társulat új, kimondottan gyerekeknek készült darabjának szándéka.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Søndag, 29. August 2010 10:30
A szebbnél szebb gyerekversekre Weöres Sándor, Tamkó Sirató Károly, Zelk Zoltán, József Attila, Csukás István műveire készítettek koreográfiák elrepítenek a mesék és a képzelet világába és a felnőtté válás rejtelmeibe.
A táncosok eltáncolnak, és színpadra varázsolnak egy olyan országot, ahol minden létrából van.
Az előadásban elhangzik többek között József Attila: Altató, Csukás István: Sün Balázs, Weöres Sándor: Csiribiri, Zelk Zoltán: Este jó című versei.
Forgatókönyv: Cseh Éva
Díszlet: Vati Tamás
Jelmez: Bozóki Mara
Fény: Pető József
Asszisztens: Krausz Alíz
Koreográfia: Bozsik Yvette Társulat
Rendező: Bozsik Yvette
Hangfelvételen közreműködik:
Ónodi Eszter, Tóth Anita, Szacsvay László, Tóth Márk
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Príma Donnák LUKÁCS GYÖNGYI Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.