Program


Kilépőkártya
7

Kilépőkártya

Ki ne akart volna valaha kilépni az életéből, hogy másnaptól valahol máshol, valaki másként vagy csak egy más helyzetből folytassa a létezést? Mert egy kilépés nem azonos a meneküléssel, azzal azonnal be is lépünk valahová...

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, May 06 2022 7:00PM

Urmai Gabriella: KILÉPŐKÁRTYA – házassági pszicho-fitnesz
ŐSBEMUTATÓ

Lidi a darab főszereplője születésnapján szembesül azzal a hírrel, hogy a férje válni akar. Ahhoz, hogy túlélje házassága kudarcát emlékeit hívja segítségül. Sorra veszi valamennyi szerelmét, kalandját, lángolását és megalkuvásait, végül egy merész húzással visszatalál önmagához.

Az írónő saját kisregényét alkalmazta színpadra a társulat számára, melyben az emberi érzelmek sokszínűségét és furcsaságát tárja elénk pajkosan, humorral és mélységgel, tükröt mutatva mindenkinek, aki valaha szeretett, szenvedett, kesergett, és remélt.

szereplők:
Fodor Lili, a feleség................................. Brunner Márta
Dr. Rába Tamás, a férj............................. Bozsó Péter
Marci, az első szerelem........................... Gábor Márkó
Fazekas Karesz, a színész..................... Hegedűs Miklós
Dini, a rádiós........................................... Ott József
Horváth Ábel, a kolléga........................... Hegedűs Miklós
József, a bántalmazó.............................. Ott József
Zsolt, az edző.......................................... Gábor Márkó
Zsófi, Tamás és Lidi lánya....................... Pánics Lilla

rendező: Somogyi Szilárd
dramaturg: Kerékgyártó György
jelmez: Ivancsics Ilona
asszisztens: Lenchés Márton
művészeti vezető: Ivancsics Ilona

Our offer


There are evenings when our Opera House cannot perform because rehearsals are ongoing on stage until the evening. There are audience members who can only afford to hear their favourite pieces with a discount. And there are works that, although very popular, cannot be staged every season due to the congestion of productions.

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.

Suggestions


Giuseppe Verdi AIDA Opera in three parts, four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Carl Orff CARMINA BURANA Scenic cantata in the original languages, with Hungarian, English, and same-language subtitles

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.