Egy életem, két halálom
Egy életem két halálom - bűnügyi vígjáték. St. Evea Armos' - Just be killed twice című regényét színpadra alkalmazta és rendezte: Moravetz Levente.
több
Egy életem két halálom - bűnügyi vígjáték. St. Evea Armos' - Just be killed twice című regényét színpadra alkalmazta és rendezte: Moravetz Levente.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. november 19. szombat, 19:00
Két színésznő, a legendás - Kopó - című bűnügyi vígjáték főpróbája előtt, még egyszer összejön, hogy kihasználva az utolsó lehetőséget egy kicsit csizoljanak a szövegtudásukon. Látszólag minden a legnagyobb rendben van közöttük, látszólag vidáman próbálnak, látszólag szeretettel csacsognak egymással, majd a színházi játék véres valósággá válik. Látszólag. Vagy ez nem csak látszat? Csak akkor tudja meg, ha megnézi... vagy akkor sem? Ki tudja?
Dévényi Ildikó, Gregor Bernadett és Sulyok Charlie a három főszereplője az izgalmat, humort és fordulatokat sűrűn váltogató bűnügyi vígjátéknak.
Inkább felnőtt nézőknek ajánljuk, de nekik is csak szülői kísérettel.
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt Ferencnek A walkür partitúrájáról. A Rajna kincse felvezetése után a Wotan gyermekeinek tragikus szerelmét feldolgozó operával veszi kezdetét a szűkebben vett drámai trilógia.
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Ádám Jenő azonos című műve nyomán MAGYAR KARÁCSONY Dalmű két képben, egy részben, magyar nyelven
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!