Program


Adáshiba
3

Adáshiba

Az 1970 óta változatlan sikerrel játszott darabban egy tipikus család - Bódogék - tipikus esete zajlik a színpadon. Születésnap ünneplésére készülnek, de a főszereplő nem az ünnepelt, hanem a televízió. Körülülik, nézik anélkül, hogy valójában látnák, értenék, éreznék mi is történik a világban. S ugyanígy nem értik egymást sem, mindegyikük hajtogatja a magáét, reménytelenül..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, December 18 2010 7:00PM

Szakonyi Károly: Adáshiba - szatíra 2 felvonásban -
Gózon Gyula Kamaraszínház előadása

Az 1970 óta változatlan sikerrel játszott darabban egy tipikus család - Bódogék - tipikus esete zajlik a színpadon. Születésnap ünneplésére készülnek, de a főszereplő nem az ünnepelt, hanem a televízió. Körülülik, nézik anélkül, hogy valójában látnák, értenék, éreznék mi is történik a világban. S ugyanígy nem értik egymást sem, mindegyikük hajtogatja a magáét, reménytelenül..

A Holdraszállás estéje, a közvetítés előtt, alatt és után (meg az azt követő krimi közben) Bódogéknál Imrus gyerek tizennyolcadik születésnapját ünneplik, helyesebben a tizenkilencediket, és nem is annyira ünneplik. Egy magabiztos családfő, egy a múlt emlékei között darvadozó feleség, egy elvált nagylány, egy házas középső fiú és egy ünnepelt mellett a papucsos albérlő és a béna szomszéd is megjelenik a lakásban – és Szakonyi Károly drámájában a legmeglepőbb, mintha megállt volna az idő. (tovább)

Díszlettervező: Debreczeni Borbála
Jelmeztervező: Harák Judit
Fotó: Ilovszky Béla
Rendezőasszisztens: Landeszmann Judit
Rendező: Szarka János

Bemutató időpontja: 2010. április 10., 19:00
Időtartam: 2 óra 20 perc, egy szünettel.

Our offer


The Legend and the Virtuosos of the Future Symphonic concert

Béla Bartók Bluebeard's Castle

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Suggestions


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

A fun tour around the Eiffel Art Studios Please note that this programme is in in Hungarian and we don…

Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.