Program


Várkert Jóga - Jordán Adéllal

Várkert Jóga - Jordán Adéllal

„Amikor elhívok valakit jógázni akkor általában az első mondata az, hogy nem vagyok elég flexibilis, erős, laza, hajlékony. Aztán amikor gyakorol, és megtanulja nem összehasonlítani magát másokkal, elfogadni, ahol tart, türelemmel szemlélődni a gyakorlása felett, és elengedi az akarást, akkor váratlanul megszületik egy-egy ászana " Jordán Adél

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Monday, August 22 2022 7:00PM

Várkert Jóga - Jordán Adéllal

„Az a másfél négyzetméternyi terület, ami a matracod, és az a másfél óra, amit jógára szánsz, leképezi, hogy hol tartasz jelenleg az életedben. Mennyire vagy nyitott saját magad és a világ megismerésére, mennyi ítélkezés, mennyi elfogadás, elengedés, és mennyi türelem van benned. Amikor elhívok valakit jógázni akkor általában az első mondata az, hogy nem vagyok elég flexibilis, erős, laza, hajlékony. Aztán amikor gyakorol, és megtanulja nem összehasonlítani magát másokkal, elfogadni, ahol tart, türelemmel szemlélődni a gyakorlása felett, és elengedi az akarást, akkor váratlanul megszületik egy-egy ászana. Szeretem azokat a szavakat, amelyek számomra a jógagyakorlás során a gerincez kapcsolódnak. Úgy, mint gerincesség, egyenes hát, kötöttség, merevség, hajlékonyság, rugalmasság, oldottság. Nem véletlenül használjuk ezeket a fogalmakat lelki értelemben is. A jógával és a gerinc mozgatásával lelki, spirituális fejlődésünk útján is előbbre jutunk.”  Jordán Adél

Esőhelyszín: Rendezvényterem, Aula

Our offer


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Prima Donnas GYÖNGYI LUKÁCS Festive gala concert with Hungarian and English surtitles

Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles

Suggestions


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts

Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.