Spirit - Orfeum újratöltve
Spirit - Orfeum újratöltve a hatvanas évektől napjainkig, 2 részben
Spirit - Orfeum újratöltve a hatvanas évektől napjainkig, 2 részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. február 21. vasárnap, 19:30
A Spirit Színház mesél: a a szocializmus világát, életformáját, történeteit idézi fel az előadás első részében, majd a jöjjön a jelen! 2015 Budapestjéről mesél és énekel három színész, kortárs szerzők műveivel. Hogy miről?
Ezen az estén nem kell választani. Szórakozni és elgondolkodni ...lehet.
Szereposztás:
Férfi Perjés János
Nő Simonyi Krisztina
Fiú Szőke Richárd
Zenész Kutik Rezső
Dramaturg: Jantyik Csaba
Zenei vezető: Kutik Rezső
Díszlet: Spirit
Rendező: Jantyik Csaba
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
A barokk zene két óriása találkozik az adventi időszakban az OPERA Zenekar és Énekkar előadásában. Bach jól ismert Magnificatjának eredeti, Esz-dúr hangnemben íródott változatát maga a szerző egészítette ki kifejezetten az ünnepkörhöz illeszkedő részekkel. Händel Messiása szintén elengedhetetlen része a karácsonyi várakozásnak.
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
„Hunyadi Jánosból világot jelentő harangzúgás lett, Hunyadi Mátyásból az igazság mesés, reneszánsz szobra – Hunyadi Lászlóból "csak" opera.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!