Program


Remix
5

Remix

Három nő! Három igazi nő! Három vérbő színésznő! Sértett öregasszonyok? Gonosz fúriák? Rossz anyák, hűtlen barátnők, magányos rémek? Vagy érzékeny, megbántott, sebzett tehetségek? Minden idők talán legsikeresebb dívái? Bölcs filozófusok? A válasz nyilvánvaló: mindezek együtt!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. május 30. hétfő, 19:00

A valaha óriási sztártrió Álomlányok című filmje sosem látott nézettséget ér el, így a feltörekvő producer számára nyilvánvaló, hogy az ő szerződtetésükkel lehet fenntartani a reklámpercek értékének növelését jelentő nézői érdeklődést. Ám a három grácia finoman szólva rühelli egymást, gyűlölettel gondol a régmúlt minden együtt töltött pillanatára: árulások, besúgások, megfigyelések, botrányok, gáncsoskodás övezte ugyanis a siker látszatát, úgyhogy hallani sem akarnak arról, hogy újra közös színpadon szerepeljenek. Pedig a hullócsillagok sorsa nem alakult szépen: Conchita eladósodott kaszinótulajdonos- és maffiózófeleség, Margot lánya, veje és unokája által terrorizált otthonülő, dadogós nagyiként, Zoé pedig lecsúszott alkoholistaként tengeti napjait. Csak egykori ügynökük, Trisha élete kiegyensúlyozott – látszólag.

Rendező: Szurdi Miklós
Díszlettervező: Szurdi Miklós
Jelmeztervező: Fekete Mónika
Zenei vezető: Németh Zoltán
Koreográfus: Szakál Attila
Asszisztens: Dulay László
 

Ajánlatunk


Giuseppe Verdi A trubadúr

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Ajánló


Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban

Giacomo Puccini TURANDOT Opera három felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat

Ajándékozzon jegy.hu
utalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Interticket
Kultúra Kártya

A Kultúra Kártya szolgáltatásaival a jelenleg alkalmazott legnagyobb kedvezményeket vehetik igénybe a munkáltatók és munkavállalók

Hírlevél feliratkozás

Értesüljön hírlevelünkből a legnépszerűbb programokról!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!