Program


Könnyű erkölcsök
4

Könnyű erkölcsök

Mit csinál egy író, ha nem hagyják aludni? Miért vágyik egy prosti körhintára? És hogy köti össze ôket egy lemezjátszó? Azt gondolják, hogy ezek csacsi kérdések? Gyôzôdjenek meg az ellenkezôjérôl! Jó szórakozást!
Kelj fel, komám, ne aludjál!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. november 25. csütörtök, 19:30

Könnyed édesség, amely azonban nem egyszerű desszert. Vidám, ötletgazdag, vígjáték, mely önmaga parodizálásán kívül kedvesen tart görbe tükröt a sznob, valóságtól elszakadt értelmiség és az erősen alulművelt „nagyközönség” elé egyaránt. Üdítő kikapcsolódás, ám a humor eszközével kegyetlenül rámutat arra, képes az ember mesterien elaltatni valódi érzéseit, egyéniségét, és belefásulni egy hamis, felvett életmódba, csupán azért, mert ez könnyebbnek tűnik, mint időnként egy pici áldozatot vállalni.

A Kamaraszínház Shure Stúdiójának befogadott produkciójában, Quintus Konrád rendezésében két magányos emberrel találkozunk. Az egyikük túl sok „kedves ismerőssel” rendelkezik, ettől azonban egyre inkább egyedül van. Ő Anna, a prostituált (Fehér Anna). A másik egyszerűen azért van egyedül, mert nem ebben a világban él, tudatosan bezárkózott az elefántcsonttoronyba. Ő Armando, az író (Lux Ádám). Na de nem ez a pláne, hanem az, hogy szomszédok. Nyugodtan léteznek egymás mellett (pontosabban: alatt és fölött), míg Anna egyszer végzetes hibát követ el: szokatlan zajaival megszakítja írónk egyik alvási fázisát. Ettől kezdve képtelenek elszakadni egymástól.

Ajánlatunk


Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat

Ajánló


Ária- és dalest Az előadás hossza 2 óra egy szünettel Magyar, angol, eredeti nyelvű felirattal

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Ajándékozzon jegy.hu
utalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Interticket
Kultúra Kártya

A Kultúra Kártya szolgáltatásaival a jelenleg alkalmazott legnagyobb kedvezményeket vehetik igénybe a munkáltatók és munkavállalók

Hírlevél feliratkozás

Értesüljön hírlevelünkből a legnépszerűbb programokról!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!