Kabaréklub - nyilvános Rádiókabaré felvétel
"Digitális éden" - Nyilvános Rádiókabaré felvétel
"Digitális éden" - Nyilvános Rádiókabaré felvétel
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. november 13. kedd, 19:00
A Kossuth Rádió Kabaréklub sorozatának nyilvános felvétele ezúttal is két részből áll:
1. Digitális éden - Virtuális valóság, kütyük, érintőképernyő, letöltés, Facebook - Menekülés a valóságból az elektronikus paradicsomba.
2. Grizbegisztánból jelentjük - A Grizbegisztáni Független Népi Rádió egy napi műsora egy órában, avagy egy ázsiai banánköztársaság mindennapjai.
Közreműködnek még sokan mások.
Henry Purcell korszakos remekműve, a Dido és Aeneas a trójai háborúhoz kapcsolódik, ami azonban a történelmi háttérnél még sokkal fontosabb ebben az alig egyórás gyöngyszemben, az a szerelem, ahogy Barta Dóra, az előadás rendezője is kiemeli: „Régóta tudja az emberiség, hogy ha valamibe bele lehet halni, akkor a Szerelem mindenképpen az.
Hangszercsoportok játékos bemutatása – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!