Irodalmi kávéház: Szabó T. Anna
A színházterem ezen az estén irodalmi szalonná alakul, ahol kellemes hangulatban, kávé és tea mellett, a művészek kedvenc verseit is meghallgathatják a beszélgetés mellett.
A színházterem ezen az estén irodalmi szalonná alakul, ahol kellemes hangulatban, kávé és tea mellett, a művészek kedvenc verseit is meghallgathatják a beszélgetés mellett.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. január 26. péntek, 18:00
Irodalmi kávéház
Vendég: Szabó T. Anna költő, író, műfordító
Az író 1972-ben született Kolozsváron, 1987 óta él Magyarországon. Egyetemi évei alatt kezdett publikálni, azóta 9 verseskötete, 6 gyerekkönyve és 7 prózai kötete látott napvilágot. Legutóbb Vagyok címmel jelent meg a gyűjteményes, új verseket is tartalmazó könyve. Saját írói munkái mellett több, mint 80 felnőtt- és gyerekkönyv, valamint színdarab fordítása fűződik a nevéhez. A József Attila-díjjal és több más, rangos szakmai elismeréssel kitüntetett költőnő rendszeresen fellép irodalmi fesztiválokon és felolvasásokon, valamint zenészekkel is szívesen áll közönség elé.
Moderátor: Kurucz Éva
Műsoridő: 70 perc, egy részben
A jegyár magában foglalja egy kávé/tea árát
Fotó: Dragomán György
Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.
Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!